Yhteydenottopyyntö

Suomi

Ole yhteydessä meihin

Yhteyshenkilöt Suomi

Heidi Öller

Country Manager Finland

+358 40 532 7906

heidi.oller@wiseconsulting.fi

Anna Blankman-Haimila

Account Manager

+358 50 503 0047

anna.blankman.haimila@wiseconsulting.fi

Isabella Ohlström

Marketing & Sales Coordinator

+358 40 080 3719

isabella.ohlstrom@wiseconsulting.fi

Teemu Kettunen

HR Consultant

+358 40 353 4043

teemu.kettunen@wiseconsulting.fi

Enna Forsström

Consultant Manager

+358 40 775 9755

enna.forsstrom@wiseconsulting.fi

Katarina Asén

Organizational Developer, Coach

+358 40 847 6982

katarina.asen@wiseconsulting.fi

Essi Gustafsson

HR Consultant

+358 50 342 9601

essi.gustafsson@wiseconsulting.fi

Tony Löfving

HR Consultant

+358 40 183 1317

tony.lofving@wiseconsulting.fi

Hanna Alasaari

HR Consultant & Organizational Developer

+358 40 862 2028‬

hanna.alasaari@wiseconsulting.fi

Riikka Kirjavainen

HR Consultant

+358 40 582 4484

riikka.kirjavainen@wiseconsulting.fi

Assi Ojala

HR Consultant

+358 40 529 4828

assi.ojala@wiseconsulting.fi

Iiro Mäenpää

Organizational Developer, Coach

+358 50 439 8409

iiro.maenpaa@wiseconsulting.fi

Noora Nieminen

HR Consultant

+358 44 369 9463

noora.nieminen@wiseconsulting.fi

Malou Blomqvist

HR Consultant (vanhempainvapaalla)

+358 50 597 5009

malou.blomqvist@wiseconsulting.fi

Ota yhteyttä!

Jätä viesti, niin palaamme asiaan mahdollisimman pian.