Yhteydenottopyyntö

Tukholma

Ole yhteydessä meihin

Tukholma

Lisen Agnevik

Toimitusjohtaja

+46 73 521 65 53

lisen.agnevik@wiseconsulting.se

Miléne Strömqvist

Liiketoimintajohtaja Outplacement & Development

+46 76 525 38 56

milene.stromqvist@wiseconsulting.se

Maria Lörne

Markkinointijohtaja

+46 73 521 6571

maria.lorne@wiseconsulting.se

Maria Narbom

Liiketoimintajohtaja Capacitet

+46 73 521 65 11

maria.narbom@capacitet.se

Mats Georgsson

Myyntijohtaja

+46 76 525 90 15

mats.georgsson@wiseconsulting.se

Anna Sellén

Asiakasvastaava Tukholma

+46 76 000 18 56

anna.sellen@wiseconsulting.se

Cecilia Ahrman Rasmussen

Tiiminvetäjä HR Consulting Tukholma

+46 76 525 90 42

cecilia.ahrmanrasmussen@wiseconsulting.se

Ann-Sophie Mattsson

Seniori konsulttijohtaja Tukholma

+46 735 21 65 21

ann-sophie.mattsson@wiseconsulting.se

Helena Wennergren

Konsulttijohtaja

+46 73 521 65 93

helena.wennergren@wiseconsulting.se

Charlotte Lind

Asiakasvastaava Tukholma

+46 73 521 65 69

charlotte.lind@wiseconsulting.se

Charlotte Hahne

Tiiminvetäjä

+46 76 525 90 45

charlotte.hahne@wiseconsulting.se

Sofia Ceder

Leadsmanager

+46 76 000 18 82

sofia.ceder@wiseconsulting.se

Ota yhteyttä!

Jätä viesti, niin palaamme asiaan mahdollisimman pian!