Yhteydenottopyyntö

Tukholma

Ole yhteydessä meihin

Yhteyshenkilöt Tukholma

Lisen Agnevik

CEO

+46 73 521 65 53

lisen.agnevik@wiseconsulting.se

Anna Sellén

Sales Manager

+46 76 000 18 56

anna.sellen@wiseconsulting.se

Gabriella Nilsson

Head of Region Southwest

+46 70 377 46 71

gabriella.nilsson@wiseconsulting.se

Maria Narbom

Business Area Manager Capacitet

+46 73 521 65 11

maria.narbom@capacitet.se

Maria Lörne

Head of Marketing & Communication

+46 73 521 6571

maria.lorne@wiseconsulting.se

Sofie Rosendahl

Marketing Manager

+46 73 57 584 55

sofie.rosendal@wiseconsulting.se

Sofia Ceder

Leads Manager

+46 76 000 18 82

sofia.ceder@wiseconsulting.se

Caroline Nell

Key Account Manager

+46 76 872 83 79

caroline.nell@wiseconsulting.se

Mats Georgsson

Key Account Manager

+46 76 525 90 15

mats.georgsson@wiseconsulting.se

Charlotte Lind

Key Account Manager

+46 73 521 65 69

charlotte.lind@wiseconsulting.se

Cecilia Ahrman Rasmussen

Business Development HR & Digitalization

+46 76 525 90 42

cecilia.ahrmanrasmussen@wiseconsulting.se

Ann-Sophie Mattsson

Business Area Manager HR & Head of Region East

+46 735 21 65 21

ann-sophie.mattsson@wiseconsulting.se

Helena Wennergren

Consultant Manager

+46 73 521 65 93

helena.wennergren@wiseconsulting.se

Sofia Cohn

Consultant Manager

+46 73 521 65 79

sofia.cohn@wiseconsulting.se

Charlotte Hahne

Team Manager

+46 76 525 90 45

charlotte.hahne@wiseconsulting.se

Jessica Eripe

Team Manager

+46 76 000 18 98

jessica.eripe@wiseconsulting.se

Ulrika Roos

Team Manager

+46 735 21 65 18

ulrika.roos@wiseconsulting.se

Ota yhteyttä!

Jätä viesti, niin palaamme asiaan mahdollisimman pian!